موسسه حسابداری و خدمات کیل حساب وزین

موسسه حسابداری

ِکـیـل حـسـاب وزیـن

خوش آمدید !
تلفن تماس : 42732662 - 031
پست الکترونیک : info@KeilHesab.ir
  • موسسه حسابداری کیل حساب وزین
  • موسسه حسابداری کیل حساب وزین
  • موسسه حسابداری کیل حساب وزین
  • موسسه حسابداری کیل حساب وزین
  • موسسه حسابداری کیل حساب وزین

آموزش

آموزش حسابداری مالی

توانایی تشخیص فعالیت های مالی + توانایی ثبت وقایع مالی +  توانایی اصلاح حساب ها و اسناد + کاربرد اصول حسابداری در شرکت ها  + ایجاد کدینگ مالی در نرم افزار + کاربرد نرم افزارهای مالی + فواید حسابداری دستی  + شرح وظایف حسابدار + بررسی موارد مربوط و نامربوط به حوزه حسابداری در شرکت ها  +  انتظارات شرکت از حسابدار + جمع بندی چرخه عملیات حسابداری + تهیه گزارشات مورد نیاز رئیس حسابداری

آموزش حسابداری مالیاتی

توانایی تشخیص فعالیت های مالیاتی شرکت + توانایی ثبت وقایع مالیاتی + توانایی در برقراری حساب ها بصورت منطقی و رعایت استاندارد های حسابداری و استانداردهای مالیاتی + رعایت قوانین مالیاتی در هنگام ثبت اسناد + جمع بندی کامل حوزه مالیاتی شرکت + شناخت و تسلط کامل بر انواع مالیات ها + برنامه ریزی جهت ارائه انواع مالیات ها بصورت تفکیکی + ثبت اسناد بر اساس سیاست داخلی شرکت ( هئیت مدیره و مسئول مالی ) + اصلاح حساب ها با حفظ کلیت کار +  تهیه گزارشات جهت ارائه به مسئول مالی

آموزش رئیس حسابداری

توانایی و تسلط کامل و بدون نقص بر روی کلیه حساب های شرکت اعم از مالی و مالیاتی + توانایی بررسی کامل  حساب ها + تسلط کامل بر چیدمان کدینگ ( ایجاد کدینگ ، اصلاح کدینگ ، حذف کدینگ ) + تسلط کامل بر تراز آزمایشی + توانایی اصلاح حساب ها از کلیه سطوح کدینگ + ردیابی منطقی حساب ها از تراز آزمایشی + تسلط کامل بر حساب ها و اسناد و اصلاح هر گونه اسناد مالی + توانایی برطرف نمودن مشکلات حسابداران تحت نظر + تهیه و تنظیم انواع اظهارنامه های مالیاتی + تنظیم و تحریر دفاتر قانونی شرکت  + تنظیم لیست بیمه و  کنترل حقوق و دستمزد +  تهیه و تنظیم انواع گزارشات مورد نیاز مدیر مالی .

نکته : رئیس حسابداری بعنوان فنی ترین شخص عملیات حسابداری هر شرکت می باشد .

آموزش مدیریت مالی

کنترل دارائیها و بدهی های شرکت + کنترل اعتبارات و نقدینگی + کنترل ساختار سرمایه + کنترل موجودی و بهای تمام شده + کنترل کامل وضعیت مالی و مالیاتی شرکت + ردیابی و کنترل هزینه ها و طرح های افزایش بهره وری + کنترل تراز آزمایشی + تنظیم صورتهای مالی  + تهیه گزارشات تحلیلی و توانایی تبدیل گزارشات به زبان عامیانه + تهیه گزاراشات سود و زیانی شرکت بصورت دوره ای + تنظیم گزارشات مورد نیاز هئیت مدیره و سهام داران + تهیه گزارشات درون سازمانی و برون سازمانی +   تهیه و تنظیم بودجه سال های آتی ( مطابق سند چشم انداز شرکت ) + کنترل سود و سرمایه شرکت + ارائه پیشنهادات موثر به هئیت مدیره + تجزیه و تحلیل طرح ها از نظر سود آوری + نظارت کلی بر مجموعه مالی شرکت  + تعیین حسابرس شرکت و نظارت بر فعالیت های حسابرس و ….

آموزش امور مالی و حسابداری

ما با برگزاری دوره ها و کارگاههای عملی در تمامی امور مالی مانند : اصول حسابداری ، تحریر دفاتر ، حسابداری مکانیزه ( نرم افزارهای مالی ) ، امور مالیاتی ، محاسبات حقوق و دستمزد و….. سعی در پرورش حسابدارانی داریم که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و یا هنوز دانشجو هستند که قصد ورود به بازار کار حسابداری را دارند و نیاز به تمرین این امور دارند تا علم تئوری خود را تکمیل نموده و به صورت پروژه ایی درآورند . شرکت در این کارگاهها به حسابداران تازه وارد کمک می کند که بدون داشتن نگرانی بابت آزمون و خطاهای حین کار به تجربه کافی دست پیدا کنند . در کارگاههای حسابداری در کنار هم تمامی امور مالی که در بالا ذکر شد را به صورت گروهی انجام خواهیم داد تا گروه در تمامی امور مالی در یک سطح قرار گیرند .

آموزش اصول حسابداری

دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته حسابداری برای فراگیری و یا تکمیل علم و دانش حسابداری خود می توانند با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری معلومات خود را کامل نمایند . با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری می توانید دانش خود را همگام با نیاز بازار کار افزایش دهید و با استفاده از تکنیک ها و اصول حسابداری به موقع در بازار کار به حسابداری کاردان و شایسته شناخته شوید.

آموزش حسابداری مکانیزه

ما در کارگاههای حسابداری اقدام به آموزش حسابداری مکانیزه به صورت پروژه ایی و کاملاً تکنیکی نموده ایم . برای پیش برد امور مالی محل کار خود به عنوان حسابدار نیاز به انجام امور مالی به صورت مکانیزه خواهید داشت . حسابداری مکانیزه شامل : ثبت فاکتور خرید و فروش ، تعریف کالاها ، ثبت سند دستی و…. در تمامی نرم افزارهای مالی می باشد . با رعایت تکنیک های ثبت مکانیزه میتوانید در پایان دوره مالی تمامی گزارشات و صورت حساب های حسابداری مثل : ترازنامه ، تراز آزمایشی ، عملکرد سود و زیان و….. را به صورت کامل ارائه دهید . از آنجایی که تمامی نرم افزار ها دارای اصول یکسان میباشند و فقط از نظر گرافیکی با هم متفاوت هستند ، شما حسابدار گرامی می توانید با مسلط شدن به ۱ یا ۲ نرم افزار حسابداری به راحتی با دیگر نرم افزارها نیز امور مالی خود را به صورت مکانیزه به سرانجام برسانید.

آموزش حقوق و دستمزد

حتما می دانیم که یک حسابدار موفق کسی است که به تمامی امور مالی از جمله حقوق و دستمزد مسلط باشد زیرا تمامی حسابداران مشغول درشرکت ها موظف به محاسبه میزان حقوق و دستمزد پرسنل شاغل  در آن مرکز میباشد . برای انجام محاسبات حقوق و دستمزد با شیفت کاری های متفاوت نیاز به تمرین و تکرار و همچنین برای تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی لازم است که با نرم افزار تامین اجتماعی نیز آشنا شده باشید . لازم است که تمامی نوبت کاری ها را بر طبق درصدهای اعلام شده از سوی وزارت کار کشور فرا گرفته تا هیچ گونه اختلالی در پرداخت میزان حقوق پرسنل ، لیست بیمه تامین اجتماعی و مالیات حقوق به وجود نیاید .

آموزش امور مالیاتی

از دیگر آموزش های این مرکز آموزش امور مالیاتی می باشد که در پایان سال مالی به حسابداران کمک میکند مالیات شرکتی را که در آن مشغول به کار هستند را به راحتی به پایان رساند . در دوره های مالیات افراد شرکت کننده در کارگاه به تمامی امور مالیاتی از جمله : انواع مالیات ، محاسبات مالیات ، پر نمودن اظهار نامه و… مسلط خواهند شد . در این دوره نرم افزار مخصوص اداره دارایی که جهت ارسال مالیات فصلی می باشد به نام (TTMS) را نیز فرا خواهند گرفت . این نرم افزار جهت ارائه صورت حساب های پایان هر فصل مانند : فاکتور خرید ، فاکتور فروش ، صورت حساب ارائه و یا دریافت خدمات می باشد .